-->
PS Vita’nın Yeni Oyunu Unit 13’ün İlk Videosu ve Ekran Görüntüleri!

Zipper Interactive’in Playstation Vita için duyurduğu yeni TPS oyunu Unit 13’ün ilk videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı. Ayrıca oyunla ilgili olarak bazı bilgilerde yayınlandı.Hızlı aksiyon sahnelerinin yer almasının yanı sıra,Unit 13’de konsolun dokunmatik ekranı ve dokunmatik arka panelini kullanılacak.Yine gelen bilgilerde 9 farklı mekanda ve 36 görevde,kendine özgü eşsiz yetenekli 6 farklı karakteri yöneteceğiz.Oyunda High […]

24.11.1111 | ulasufuk

Zipper Interactive’in Playstation Vita için duyurduğu yeni TPS oyunu Unit 13’ün ilk videosu ve ekran görüntüleri yayınlandı.

Ayrıca oyunla ilgili olarak bazı bilgilerde yayınlandı.Hızlı aksiyon sahnelerinin yer almasının yanı sıra,Unit 13’de konsolun dokunmatik ekranı ve dokunmatik arka panelini kullanılacak.Yine gelen bilgilerde 9 farklı mekanda ve 36 görevde,kendine özgü eşsiz yetenekli 6 farklı karakteri yöneteceğiz.Oyunda High Value Target isimli düşman savaşlarını açtığınızda Vita’nın Near adlı işlevi ile Vita Kullanıcı üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabileceğiz.

Online özelliklerinde yer alacağı oyunda leaderboardları , Daily Challenge içeriği,yeni içerikler ve sürekli güncellemeler olacağı gibi oyunu arkadaşlarımızla co-op olarak oynarken sesli sohbet imkanınada sahip olacağız.

Şimdi dilerseniz ekran görüntülerine ve videoya aşağıdan bakabilirsiniz:

 

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/PS Vita – Unit 13 video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Unit-13_6.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun