-->
Need For Speed The Run Raflardaki Yerini Alıyor!

Oyun Dünyasının En Çok Satan Yarış Serisi, “Mad Men” Dizisinden Christina Hendricks ve “Never Back Down” filminden Sean Faris’in de Aralarında Bulunduğu Yıldız Kadrosuyla Geri Dönüyor Tüm zamanların en çok satan yarış serisi geri dönüyor – ve risk bu sefer her zamankinden daha fazla… Golden Gate köprüsünden Empire State binasına kadar ülkeyi boydan boya geçeceğiniz […]

18.11.1111 | mrcappola

Oyun Dünyasının En Çok Satan Yarış Serisi, “Mad Men” Dizisinden Christina Hendricks ve “Never Back Down” filminden Sean Faris’in de Aralarında Bulunduğu Yıldız Kadrosuyla Geri Dönüyor

Tüm zamanların en çok satan yarış serisi geri dönüyor – ve risk bu sefer her zamankinden daha fazla… Golden Gate köprüsünden Empire State binasına kadar ülkeyi boydan boya geçeceğiniz yarışta hayatınız için yarışmaya hazır olun; Electronic Arts (NASDAQ: ERTS) bugün Need for Speed™ The Run’ın mağazalardaki yerini aldığını duyurdu. Need for Speed The Run Stuff Magazine’den 5/5 notunu alırken, Men’s Health dergisi oyunu “müthiş bir yarış aksiyonu” olarak değerlendirdi. Univision, Need for Speed The Run’ı “göz alıcı arabaları ve heyecanlı yarışları” için överken, GameTrailers oyun için “sürmesi müthiş keyifli” değerlendirmesini yaptı.

Need For Speed The Run, aralarında Mad Men dizisinin yıldızı Christina Hendricks, Never Back Down’dan Sean Faris, 2011 Sports Illustrated Mayo Kapak Modeli Irina Shayk ve Sports Illustrated Mayo Modeli Chrissy Teigen’in de bulunduğu yıldızlardan oluşan bir kadroya sahip. Need for Speed The Run, oyuncuları “The Run” ismiyle bilinen ülke çapındaki heyecanlı bir yarışa sokacak. Oyuncular Jack Rourke rolümde $25 milyon dolar için bir yandan peşlerindeki polis ve çeteleri atlatmaya çalışırken, San Francisco’dan New York’a kadar binlerce millik yarışta 200 diğer yarışçıya karşı mücadele edecekler.

Need For Speed The Run’ın şimdiye kadar yaptıkları en büyük, en hızlı ve en tehlikeli oyun olduğunun altını çizen Need for Speed The Run Baş Yapımcısı Jason DeLong, “Need for Speed The Run seriye ün kazandıran heyecanlı yarışları, inanılmaz aksiyon sahneleri ve yıldız oyuncuların göz alıcı performanslarıyla çok daha üst bir seviyeye çıkarıyor” diye konuştu.

Oyuncular New York’taki bitiş çizgisini geçtiklerinde aksiyon bitmiyor. Need for Speed The Run bağımlılık yaratacak mücadele serileri ve yüksek seviyede rekabete dayanan çokluoyuncu modları da sunuyor. Başarılı eleştiriler alan Autolog özelliği, oyuncuların arkadaşları, düşmanları ve online rakipleri için sürekli rekabet halinde olmaları için anlık performans bildirimleri yapmak üzere geri dönüyor.

The Run’daki müthiş manzaralar ve etkileyici ortamlar Frostbite™ 2 motorunun eseri. Battlefield 3’te gerçek zamanlı savaşa güç veren DICE oyun motorunun eşsiz özellikleri, Need for Speed The Run’daki Kolorado’daki Bağımsızlık Geçidinin kaygan yokuşları gibi görsel olarak etkileyici parkurlardan, aralarında 2012 model Porsche Carrera S ve 2012 model Lamborghini Aventador’un da bulunduğu en yeni arabalara kadar her şeye gücünü yansıtıyor.

The Run, Need for Speed serisinin 18. oyunu. 1994 yılında The Need for Speed ile başlayan seri bugüne kadar 115 milyonun üzerinde sattı ve 1 milyar doların üzerinde gelir elde etti.

Need for Speed The Run, 17 Kasım 2011’den itibaren Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi, PC, Wii™ ve Nintendo 3DS™ için piyasada.Need for Speed hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.needforspeed.com adresini ziyaret edebilir veya http://www.facebook.com/needforspeed Facebook adresinden hayran olabilir ve http://www.twitter.com/needforspeed Twitter adresini takip edebilirsiniz.

 

BASIN BÜLTENİ

 

 

Popüler Haberler


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.


Riot Games ve lider ses markası Bose, yeni bir ortaklık hayata geçirdi.