-->
Metal Gear Solid 5 Geliyor!

PlayStation Official Magazine – UK 16 yıllık geçmişinde bir ilki gerçekleştirerek,oyun yapımcısı ve Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı olan Hideo Kojima’yı kapağına taşıdı. Röportaj için Japonya’ya giden ekibe açıklamalarda bulunan Hideo Kojima, Metal Gear Solid 5 ve Project Ogre projelerinden bahsetmiş.29 Kasım’da çıkacak sayıda Metal Gear Solid: Rising ile ilgili de açıklamalar yapan Hideo Kojima […]

18.11.1111 | mrcappola

PlayStation Official Magazine – UK 16 yıllık geçmişinde bir ilki gerçekleştirerek,oyun yapımcısı ve Metal Gear Solid serisinin yaratıcısı olan Hideo Kojima’yı kapağına taşıdı.

Röportaj için Japonya’ya giden ekibe açıklamalarda bulunan Hideo Kojima, Metal Gear Solid 5 ve Project Ogre projelerinden bahsetmiş.29 Kasım’da çıkacak sayıda Metal Gear Solid: Rising ile ilgili de açıklamalar yapan Hideo Kojima ayrıca oyunlarının baş kahramanı Solid Snake’i neden bu kadar çok öldürmeye çalıştığına da açıklamış.

Kısacası Hideo Kojima,PlayStation Official Magazine – UK ile bize yeni MGS projesi olan Metal Gear Solid 5 ‘i duyurmuş oldu.

 

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun