-->
İşte Saints Row: The Third’ün Çıkış Videosu!

THQ tarafından geliştirilen yılın çılgınlıklarıyla adından söz ettirecek yapımı Saints Row: The Third’ün çıkış videosu yayınlandı. PS3,PC ve Xbox 360 için 18 Kasım’da piyasalarda olacak oyunun,çıkış videosunda yine aksiyon,eğlence ve ilginç olayların yanı sıra oyunun aldığı övgüleri görüyoruz. İşte oyunun çıkış videosu:   [flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Saints Row- The Third -çıkış videosu.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Saints-Row-the-Third-çıkış-videosu.jpg ‘ ]

16.11.1111 | mrcappola

THQ tarafından geliştirilen yılın çılgınlıklarıyla adından söz ettirecek yapımı Saints Row: The Third’ün çıkış videosu yayınlandı.

PS3,PC ve Xbox 360 için 18 Kasım’da piyasalarda olacak oyunun,çıkış videosunda yine aksiyon,eğlence ve ilginç olayların yanı sıra oyunun aldığı övgüleri görüyoruz.

İşte oyunun çıkış videosu:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Saints Row- The Third -çıkış videosu.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Saints-Row-the-Third-çıkış-videosu.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun