-->
Counter-Strike:Global Offensive’in Beta Tarihi Açıklandı!

Counter-Strike: Global Offensive’ın kapalı betasının tarihi açıklandı.Twitter’dan yapılan açıklamada Counter-Strike: Global Offensive’ın kapalı betası 30 Kasım’da başlayacak. Valve’in Counter-Strike: Global Offensive betasına,ilk olarak profesyonel oyuncular katılacağı öngörülüyor.Seçimlerin nasıl olacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken,betada olacak olan kişilere Steam anahtarları iletilmiş.

21.11.1111 | mrcappola

Counter-Strike: Global Offensive’ın kapalı betasının tarihi açıklandı.Twitter’dan yapılan açıklamada Counter-Strike: Global Offensive’ın kapalı betası 30 Kasım’da başlayacak.

Valve’in Counter-Strike: Global Offensive betasına,ilk olarak profesyonel oyuncular katılacağı öngörülüyor.Seçimlerin nasıl olacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken,betada olacak olan kişilere Steam anahtarları iletilmiş.

Popüler Haberler


Diablo IV geliştirici ekibi, yeni yazısında oyunda kaydedilen ilerlemeye dair


Ekran uzmanı AOC, E2 serisi monitörlerine hem iş/profesyonel kullanıcılara hem bütçesi kısıtlı ancak beklentileri yüksek ev kullanıcılarına yönelik üç yeni monitör daha ekliyor. E2 serisinden yeni “temel” modeller arasında 80 cm’lik (31.5”) QHD modeli Q32E2N ve 4K (UHD) modeli U32E2N bulunuyor. Daha fazla ekran alanına mı ihtiyacınız var? 86.4 cm’lik (34”) Q34E2A modelinin 1080p ultra […]


Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının dünyadaki lider markası Logitech G, yeni yazılım güncellemesi ile oyuncu


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre: