-->
Battlefiled 3: Back to Karkand’a Yeni Oynanış Videosu!

Battlefield 3’ün ilk DLC’si olan Back to Karkand için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Battlefield 3’ün sınırlı sayıda üretilen paketini ön sipariş ile satın alanlara ücretsiz olacak DLC,diğer kullanıcılara ise 14.99 dolar veya 1200MS puan değerinde satılacak. Battlefield 2’nin 4 haritası,yeni araçlar,yeni silahlar ve daha fazla geliştirilmiş yıkım öğeleri.İşte bütün bunlar Back to Karkand DLC’sinde […]

18.11.1111 | mrcappola

Battlefield 3’ün ilk DLC’si olan Back to Karkand için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Battlefield 3’ün sınırlı sayıda üretilen paketini ön sipariş ile satın alanlara ücretsiz olacak DLC,diğer kullanıcılara ise 14.99 dolar veya 1200MS puan değerinde satılacak.

Battlefield 2’nin 4 haritası,yeni araçlar,yeni silahlar ve daha fazla geliştirilmiş yıkım öğeleri.İşte bütün bunlar Back to Karkand DLC’sinde olacak.Ayrıca şunuda belirtelim PS3 sahipleri DLC’yi bir hafta erken oynama şansına sahip olacaklar.

Şimdi video:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Battlefield 3- bac to Karkand video.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/battlefield-3-back-to-karkand.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun