-->
Batman: Arkham City’e Yeni DLC’ler Geliyor!

PC çıkışını da gerçekleştiren Batman: Arkham City için yeni DLC’ler duyuruldu ve çıkış tarihi 20 Aralık olarak belirtildi. Batman: Arkham City’nin resmi Twitter sayfasından açıklanan bilgilere göre oyun için üç adet  DLC paketi gelecek.Bu DLC’ler ise daha önce sadece belli perakendecilerden alınırsa  aktif olan Iceberg Lounge ve Joker’s Carnival ile tamamen yeni bir DLC olan Batcave.DLC’lerin […]

28.11.1111 | mrcappola

PC çıkışını da gerçekleştiren Batman: Arkham City için yeni DLC’ler duyuruldu ve çıkış tarihi 20 Aralık olarak belirtildi.

Batman: Arkham City’nin resmi Twitter sayfasından açıklanan bilgilere göre oyun için üç adet  DLC paketi gelecek.Bu DLC’ler ise daha önce sadece belli perakendecilerden alınırsa  aktif olan Iceberg Lounge ve Joker’s Carnival ile tamamen yeni bir DLC olan Batcave.DLC’lerin hangi platformlarda çıkacağı ve fiyat bilgisi ise verilmedi.

Yine DLC’lerden  Batcave ile ilgili ise daha çok predator görev içereceği ve bize Joker ve Penguin’e karşı savaşacağınız yeni özel bölümler sunacağı bilgileri de mevcut.


Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.