-->
Assassin’s Creed: Revelations İlk İnceleme Notu!

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen 15 Kasım’da yani yarın itibari ile Xbox 360 ve PS3 için,Kasım ayının sonunda ise PC için piyasalarda olacak Assassin’s Creed: Revelations’ın ilk inceleme puanı yayınlandı. Oyunun incelemesini yapan Fransız oyun sitesi olan PS3Gen.Site editörleri oyunu oynamış ve Assassin’s Creed: Revelations’a 20 üzerinden 17 puan (100 üzerinden 85 puan) vermiş. Oyunun incelemesini […]

14.11.1111 | mrcappola

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen 15 Kasım’da yani yarın itibari ile Xbox 360 ve PS3 için,Kasım ayının sonunda ise PC için piyasalarda olacak Assassin’s Creed: Revelations’ın ilk inceleme puanı yayınlandı.

Oyunun incelemesini yapan Fransız oyun sitesi olan PS3Gen.Site editörleri oyunu oynamış ve Assassin’s Creed: Revelations’a 20 üzerinden 17 puan (100 üzerinden 85 puan) vermiş.

Oyunun incelemesini yapan editör,grafiklerdeki gelişmeyi ve iyi grafikleri,oynanış süresi ve oynanabilirlikteki çeşitliliği,oynanış seçeneklerini oyunda olumlu özellik olarak görürken,karakterlein yeni görünümlerini,atmosferin derinlikten uzak olmasını,oyun çökmelerini de olumsuz özellik olarak belirtmiş.

Yine grafiklere 80,seslere 75,oynanışa 85,oyunun senaryosuna da 90 puanı layık gören site editörleri Assassin’s Creed: Revelations’ın senaryo kısmının da 14 ila 16 saat arasında bir oyun süresine sahip olduğunu da belirtmiş.

Popüler Haberler


Simon-Kucher & Partners’ın Küresel Video Oyunu Araştırmasına göre:


Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) bölgesi için duyurulan PUBG MOBILE EMEA Ligi heyecanı için verilen tarih erkene alındı.


Kaspersky uzmanları, yeni sürümü Kasım ayında piyasaya sürülecek olan popüler oyun


Turnuvada Karşı Karşıya Gelecek Dünyanın En İyi Takımları İlk 4K IPS 1ms GTG Oyun