-->
Activision,Call of Duty: Elite İçin Yeni Video Yayınladı!

Activision bugün,Call of Duty özel Sosyal Ağ / stat-izleme servisi, Call of Duty Elite için “Play Together Better”adında resmi video yayınladı. Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Black Ops gibi oyunların online özelliklerini arttıran yeni sosyal ağ sistemi tüm Call of Duty oyuncularını bir araya toplamak için tasarlandı. MW3 severlerin kendi hikayelerini paylaşabileceği,yarışlara katılıp […]

29.11.1111 | mrcappola

Activision bugün,Call of Duty özel Sosyal Ağ / stat-izleme servisi, Call of Duty Elite için “Play Together Better”adında resmi video yayınladı.

Call of Duty: Modern Warfare 3 ve Black Ops gibi oyunların online özelliklerini arttıran yeni sosyal ağ sistemi tüm Call of Duty oyuncularını bir araya toplamak için tasarlandı.

MW3 severlerin kendi hikayelerini paylaşabileceği,yarışlara katılıp ödüller kazanacağı ve takım kurup savaşabileceği sistemde ayrıca oyuncu istatistikleri, puanlar ve turnuva sonuçları gibi önemli kayıtlarda takip edilecek.

İşte Call of Duty: Elite’in yeni videosu:

 

[flowplayer src=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Call of Duty ELITE – Play Together Better videosu.mp4′ width=610 height=360 splash=’http://www.hayatimizoyun.com/wp-content/uploads/2011/11/Call-of-Duty-Elite-Play-Together-video.jpg ‘ ]

Popüler Haberler


Ekibimin rejiminin yanı sıra, F12020 oyuncularının seveceği


Dünyanın lider oyun ve mobilya markaları, oyuncuların hayalindeki benzersiz oyun ortamlarını yaratmaya hazırlanıyor


Yeni Tracer çizgi roman serisi London Calling’in yayınlanmasıyla


Dünyanın en çok satan oyuncu mouse’u Logitech G502 HERO, profesyonel esporculara yüksek hız ve performans vadediyor.