Yeni Assassin’s Creed,Diğerlerinden Çok Farklı Olacak!

Assassin’s Creed’in yapımcısı Ubisoft Montreal bir sonraki Assassin’s Creed ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ubisoft Montrael’den Alexandre Amacio 2012 yılında yapılacak olan yeni Assassin’s Creed oyunu hakkında birkaç detay açıkladı.

Amacio yaptığı açıklamada, “Biz yeni Assassin’s Creed oyununda maya takvimine göre dünyanın sonu olan 2012′yi konu alacağız”dedi.

Bu açıklamanın devamında Amacio sözlerine, ” Geçen oyunlarda Ezio ve Altair’in belli dönemleri vardı. Bu iki oyun kahramanını AC: Revelations’ta bir hikayede birleştirdik. Fakat 2012′de çıkacak olan oyun tamamen Desmond’ın hikayesini konu alacak”şeklinde devam etti.

Amacio, bu önemli açıklamalarından sonra, “Yeni oyun için vaktimiz çok , her an farklı değişiklikler ortaya çıkabilir” diyerek sözlerini noktaladı.

Kısaca genel bir açıklama yapacak olursak,oyunda maya takvimi önemli yer tutacak ve 2012 kıyamet vakti olarak oyuna yansıtılacak.Yeni oyunda Ezio ve Altair karakterleri yerine,yeni oyun kahramanımız Desmond ‘ın hikayesi yer alacak.Yani günümüz kurgulu yeni Assassin’s Creed diğer serilerinden daha farklı yapıda olacak.


Yorum Yazın

Connect with Facebook